Mecz Millwall kontra Blackpool dnia 2021-08-28 14:00 - wynik 2-1

W dniu 2021-08-28 14:00 na stadionie The Den rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 5. Zmierzyły się Millwall i Blackpool.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Millwall oraz Blackpool wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: S. Lavery 56' 0-1 J. Wallace 63' 1-1 J. Cooper 90' 2-1 J. Wallace

Żółte kartki Millwall: Billy Mitchell 50' George Saville 62' Scott Malone 69' Maikel Kieftenbeld 74'

Żółte kartki Blackpool: Kenneth Dougall 27' Jerry Yates 62' Keshi Anderson 74'

Czerwone kartki Millwall:

Czerwone kartki Blackpool: Callum Connolly 14'

Główny arbiter spotkania to Gavin Ward, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Millwall stawi czoła Swansea, następne spotkania z drużynami Coventry i Leicester. Kolejno natomiast Blackpool podejmie Huddersfield. Następne mecze zagra z drużynami Middlesbrough i Barnsley.

Liczni kibice śledzą niezwykle fascynujące starcia w lidze Championship. Utalentowane piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak między innymi Billy Mitchell Kenneth Dougall nieraz zapewniły fantastycznym miłośnikom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Obserwujemy wspaniałe sytuacje podbramkowe i asysty, bezlitosne faule kończące się wielokrotnie czerwonym kartonikiem dodające wyjątkowe przeżycia z meczu. Niesamowite walki pomiędzy drużynami są niezwykle zagorzałe, niezwykle rzadko okazuje się, iż spotkania męczą. Dlatego też warto oglądać spotkania piłkarskie popularnej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Udział takich zespołów jak Millwall oraz Blackpool z ligi Championship zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, The Den.