Dnia 2021-09-29 18:45 miał miejsce mecz Millwall kontra Bristol City - końcowy wynik 1-0

 

Pierwsza połowa meczu między Millwall a Bristol City zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2021-09-29 18:45 na stadionie The Den rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 10. Zmierzyły się ze sobą Millwall i Bristol City.

Gole strzelali: J. Wallace 64' 1-0

Żółte kartki Millwall: D. McNamara 79'

Żółte kartki Bristol City: J. Williams 59' R. Atkinson 63'

Czerwone kartki Millwall:

Czerwone kartki Bristol City:

Sędzią głównym tego spotkania był Dean Whitestone, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Millwall stanie naprzeciw Barnsley, następne spotkania z drużynami Luton i Sheffield Utd natomiast Bristol City zmierzy się z Peterborough. Następne mecze zagra z drużynami Bournemouth i Nottingham Forest.

Mnóstwo fanów z zapałem śledzi starcia, które tyczą się ligi Championship. Mocne piłkarskie zespoły z tejże ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo D. McNamara J. Williams nierzadko zagwarantowały fantastycznym fanom wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Nieustannie natrafiamy na bezlitosne faule, idealnie wyliczone asysty oraz bramki dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania między zawodnikami ligowymi są niezwykle zaciekłe, nie często zdarza się ostatecznie, że są to zmagania statyczne. To też warto śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Millwall oraz Bristol City z ligi Championship zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak The Den.