Na stadionie The Den odbyło się spotkanie Millwall - Stoke City zakończone wynikiem 2-1

Dnia 2021-10-23 14:00 na obiekcie sportowym The Den rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 14 pomiędzy Millwall a Stoke City.

Pierwsza połowa meczu między Millwall oraz Stoke City zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: R. Sawyers 20' 0-1 J. Brown T. Bradshaw 51' 1-1 S. Ojo T. Bradshaw 61' 2-1 R. Leonard

Żółte kartki Millwall: Scott Malone 32' Matt Smith 84'

Żółte kartki Stoke City: Harry Souttar 45'

Czerwone kartki Millwall:

Czerwone kartki Stoke City:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Davies, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Millwall zmierzy się już z Huddersfield, następne spotkania z drużynami Reading oraz Derby natomiast Stoke City zmierzy się z Brentford. Następne mecze zagra z drużynami Cardiff oraz Blackpool.

W dzisiejszych czasach fani piłki nożnej śledzą potyczki, które odbywają się w lidze Championship. Interesujące piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz piłkarze jak Scott Malone Harry Souttar wielokrotnie zaserwowały fantastycznym sympatykom wiele pozytywnych przeżyć. Potyczki między piłkarzami ligowymi okazują się bardzo zaciekłe, rzadko zdarza się, że mecze nas męczą. Natrafiamy na bezlitosne sytuacje na faul zakończone pokazaniem czerwonej kartki, wspaniałe asysty czy bramki gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Dlatego też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić spotkania piłkarskiej znanej ligi Championship. Millwall oraz Stoke City jak ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, The Den.