Spotkanie pomiędzy Hull City oraz Millwall dnia 2021-11-27 15:00 na obiekcie The MKM Stadium: wynik 2-1

Hull City kontra Millwall 2-1. Dnia 2021-11-27 15:00 na obiekcie sportowym The MKM Stadium odbył się znakomity mecz ligi Championship kolejki 20 pomiędzy Hull City a Millwall.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Hull City oraz Millwall wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

 

Gole strzelali: G. Honeyman 29' 1-0 T. Bradshaw 45' 1-1 B. Afobe R. Longman 53' 2-1

Żółte kartki Hull City: Richard Smallwood 40' Tom Eaves 89'

Żółte kartki Millwall: Dan McNamara 63' Benik Afobe 89'

Czerwone kartki Hull City:

Czerwone kartki Millwall:

Główny arbiter meczu to Josh Smith, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Hull City zmierzy się już z Reading, następne spotkania z drużynami Bristol City oraz Nottingham Forest. Kolejno natomiast Millwall podejmie Birmingham. Następne mecze zagra z drużynami Peterborough oraz Preston.

W dobie dzisiejszych czasów kibice z zaangażowaniem śledzą potyczki ligi Championship. Liczące się drużyny piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze jak Richard Smallwood Dan McNamara raz za razem zagwarantowały kapitalnym kibicom mnóstwo emocji. Trafiamy na efektowne asysty i sytuacje podbramkowe, bezlitosne faule zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Wspaniałe zmagania pomiędzy drużynami zdarzają się bezkompromisowe, nie często bywa, że mecze nie są warte uwagi. Z tego powodu warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz oglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi Championship. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Hull City oraz Millwall z ligi Championship zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, The MKM Stadium.