Spotkanie między Peterborough oraz Millwall dnia 2021-12-11 15:00 - 2-1

 

Pierwsza połowa meczu między Peterborough oraz Millwall zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

W dniu 2021-12-11 15:00 na obiekcie sportowym Weston Homes Stadium rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Peterborough oraz Millwall.

Gole strzelali: Tom Bradshaw 16' 0-1 Jed Wallace Dan McNamara 64' 1-1 Jonson Clarke-Harris 68' 2-1

Żółte kartki Peterborough: Oliver Norburn 24' David Cornell 90'

Żółte kartki Millwall: Scott Malone 22' Dan McNamara 38' Shaun Hutchinson 45' Billy Mitchell 55' George Evans 62'

Czerwone kartki Peterborough:

Czerwone kartki Millwall:

Główny sędzia meczu - Leigh Doughty, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Peterborough stanie naprzeciw Blackpool, następne spotkania z drużynami Reading oraz Birmingham a Millwall zmierzy się z Preston. Następne mecze zagra z drużynami Swansea oraz Coventry.

W dobie dzisiejszych czasów wierni fani śledzą fascynujące potyczki, które odbywają się w lidze Championship. Uzdolnione piłkarskie zespoły oraz zawodnicy tacy jak między innymi Oliver Norburn Scott Malone raz za razem serwują kapitalnym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Potyczki między graczami ligowymi okazują się bezkompromisowe, nie często bywa koniec końców, że widowiska nie są warte uwagi. Regularnie zdarzają się nieczyste sytuacje na faul, widowiskowe gole i asysty gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. To też warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Championship. Peterborough oraz Millwall i ich udział w Championship gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Weston Homes Stadium.