Millwall - Nottingham Forest, wynik spotkania: 0-1

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Millwall a Nottingham Forest wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2022-01-15 15:00 na stadionie The Den rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Millwall i Nottingham Forest.

Gole strzelali: L. Grabban 90' 0-1

Żółte kartki Millwall: Dan McNamara 57'

Żółte kartki Nottingham Forest: Djed Spence 45' Scott McKenna 85'

Czerwone kartki Millwall:

Czerwone kartki Nottingham Forest:

Główny sędzia spotkania - Peter Bankes, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Millwall stawi czoła Blackpool, następne spotkania z drużynami West Brom i Preston natomiast Nottingham Forest z Derby. Następne mecze zagra z drużynami Barnsley i Cardiff.

Wierni fani piłki nożnej śledzą bardzo fascynujące starcia ligi Championship. Składające się z zdolnych graczy futbolowe drużyny z tejże ligi i piłkarze jak Dan McNamara Djed Spence nieraz zapewniły wyborowym fanom mnóstwo emocji. Zdarzają się wspaniałe bramki oraz asysty, bezlitosne sytuacje na faul, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Przyciągające uwagę walki pomiędzy piłkarzami z ligi są nader zaciekłe, nie często okazuje się koniec końców, iż są to zmagania drętwe. Dlatego też warto przeglądać widowiska sportowe lubianej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. Millwall oraz Nottingham Forest jak ich udział w lidze Championship zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak The Den.