Dnia 2022-02-08 19:45 miało miejsce spotkanie między Fulham oraz Millwall zakończone wynikiem 3-0

Fulham kontra Millwall wynik 3-0.

Pierwsza połowa spotkania między Fulham a Millwall zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

Dnia 2022-02-08 19:45 na obiekcie sportowym Craven Cottage rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 31 pomiędzy Fulham a Millwall.

Gole strzelali: A. Mitrović 29' 1-0 A. Mitrović 50' 2-0 B. De Cordova-Reid 87' 3-0 F. Carvalho

Żółte kartki Fulham: Aleksandar Mitrović 84'

Żółte kartki Millwall: Maikel Kieftenbeld 35' Shaun Hutchinson 61' Mason Bennett 74'

Czerwone kartki Fulham:

Czerwone kartki Millwall:

Sędzią głównym tego spotkania był Matt Donohue, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Fulham zmierzy się już z Huddersfield, następne spotkania z drużynami Peterborough oraz Cardiff a Millwall z QPR. Następne mecze zagra z drużynami Blackburn oraz Derby.

Wielu kibiców z dużym zapałem śledzi bardzo fascynujące poczynania, które startują w lidze Championship. Fascynujące zespoły futbolowe z tej ligi oraz zawodnicy jak Aleksandar Mitrović Maikel Kieftenbeld raz za razem zagwarantowały swoim wiernym fanom mnóstwo przeżyć. Zmagania między piłkarzami są bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, że są to potyczki statyczne. Zdarzają się wspaniałe sytuacje podbramkowe i asysty, bezwzględne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Dlatego też warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi Championship. Uczestnictwo takich drużyn jak Fulham oraz Millwall w lidze Championship zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Craven Cottage.