Dnia 2022-02-12 15:00 odbył się mecz pomiędzy Millwall i Cardiff zakończony wynikiem 2-1

 

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Millwall a Cardiff zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2022-02-12 15:00 na stadionie The Den rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły Millwall i Cardiff.

Gole strzelali: M. Wallace 73' 1-0 S. Malone M. Bennett 82' 2-0 G. Saville J. Bagan 90' 2-1

Żółte kartki Millwall: Murray Wallace 53'

Żółte kartki Cardiff:

Czerwone kartki Millwall:

Czerwone kartki Cardiff:

Sędzią głównym tego spotkania był Stephen Martin, England. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Millwall stawi czoła QPR, następne spotkania z drużynami Blackburn i Derby. Kolejno natomiast Cardiff podejmie Coventry. Następne mecze zagra z drużynami Blackpool i Huddersfield.

W dzisiejszych czasach wierni kibice piłki nożnej z zaangażowaniem śledzą interesujące starcia ligi Championship. Mocne futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak m.in. Murray Wallace nierzadko zaserwowały wyśmienitym entuzjastom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi są zajadłe, rzadko okazuje się, że potyczki nudzą. Nieustannie zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem, widowiskowe gole i asysty, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Z tego względu warto śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych orazoglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Millwall oraz Cardiff jak ich udział w lidze Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, The Den.