Mecz Millwall vs QPR dnia 2022-02-15 19:45 - 2-0

Millwall vs QPR 2-0.

Pierwsza połowa spotkania między Millwall a QPR zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

W dniu 2022-02-15 19:45 na obiekcie sportowym The Den rozegrał się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 30 pomiędzy Millwall a QPR.

Gole strzelali: M. Bennett 48' 1-0 S. Malone T. Burey 64' 2-0 J. Wallace

Żółte kartki Millwall: Jed Wallace 59' Tyler Burey 65'

Żółte kartki QPR: Robert Dickie 45'

Czerwone kartki Millwall:

Czerwone kartki QPR:

Główny sędzia spotkania to James Linington, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Millwall stawi czoła Derby, następne spotkania z drużynami Sheffield Utd i Reading. Kolejno natomiast QPR z Blackpool. Następne mecze zagra z drużynami Blackburn i Cardiff.

Coraz częściej liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą ciekawe poczynania, które startują w lidze Championship. Uzdolnione zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Jed Wallace Robert Dickie nieprzerwanie zapewniają kapitalnym miłośnikom piłki nożnej wiele emocji. Wielokrotnie zdarzają się ostre faule, przechodzące do historii asysty czy sytuacje podbramkowe dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Przyciągające uwagę zmagania między zawodnikami ligowymi zdarzają się zaciekłe, nie często bywa, iż spotkania męczą. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać widowiska piłkarskie lubianej ligi Championship i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Millwall oraz QPR w lidze Championship gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, The Den.