Derby vs Millwall, wynik meczu - 1-2

Derby vs Millwall 1-2.

Po pierwszej połowie meczu między Derby oraz Millwall wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Dnia 2022-02-23 19:45 na obiekcie sportowym Pride Park Stadium rozegrał się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 34. Zmierzyły się Derby i Millwall.

Gole strzelali: J. Wallace 2' 0-1 T. Burey 30' 0-2 J. Cooper 88' 1-2

Żółte kartki Derby: Ryan Allsop 90'

Żółte kartki Millwall: George Saville 29'

Czerwone kartki Derby:

Czerwone kartki Millwall:

Główny arbiter meczu to Jeremy Simpson, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Derby stanie naprzeciw Cardiff, następne spotkania z drużynami Barnsley i Bournemouth. Kolejno natomiast Millwall zmierzy się z Reading. Następne mecze zagra z drużynami Blackburn i Middlesbrough.

Dzisiaj liczni kibice śledzą poczynania, które dotyczą ligi Championship. Fascynujące futbolowe drużyny z ligi i piłkarze jak Ryan Allsop George Saville częstokroć zapewniły fantastycznym miłośnikom mnóstwo przeżyć. Wspaniałe potyczki między piłkarzami ligowymi bywają zagorzałe, nie często zdarza się definitywnie, iż potyczki przynudzają. Zdarzają się bezwzględne sytuacje z faulem, niezwykłe asysty czy bramki, które dodają wspaniałe przeżycia z meczu. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, śledzić widowiska piłkarskie lubianej ligi Championship i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich. Derby oraz Millwall oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Pride Park Stadium.