Dnia 2022-03-05 15:00 miało miejsce spotkanie Reading kontra Millwall - wynik 0-1

 

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Reading i Millwall wynik to 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2022-03-05 15:00 na stadionie Select Car Leasing Stadium odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 36 pomiędzy Reading a Millwall.

Gole strzelali: J. Cooper 37' 0-1 J. Wallace

Żółte kartki Reading: Andy Rinomhota 56' Andy Yiadom 90'

Żółte kartki Millwall: Murray Wallace 11' Jake Cooper 45'

Czerwone kartki Reading:

Czerwone kartki Millwall:

Główny arbiter meczu - Andy Woolmer, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Reading stanie naprzeciw Nottingham Forest, następne spotkania z drużynami Bournemouth oraz Blackburn. Kolejno natomiast Millwall podejmie Blackburn. Następne mecze zagra z drużynami Middlesbrough oraz Huddersfield.

Coraz częściej zauważamy, że liczni fani futbolu z entuzjazmem śledzą niezwykle interesujące starcia, które odbywają się w lidze Championship. Fascynujące drużyny futbolowe z tej ligi oraz piłkarze jak Andy Rinomhota Murray Wallace wielokrotnie serwują fantastycznym entuzjastom wiele pozytywnych wrażeń. Często obserwujemy widowiskowe asysty czy sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje na faul, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Potyczki pomiędzy drużynami bywają nader zagorzałe, niezwykle rzadko okazuje się definitywnie, że spotkania przynudzają. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów futbolu, aby oglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Reading i Millwall w lidze Championship gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Select Car Leasing Stadium.