Blackburn vs Millwall, wynik meczu - 0-0

Blackburn vs Millwall 0-0.

Pierwsza połowa spotkania między Blackburn a Millwall zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2022-03-08 19:45 na stadionie Ewood Park rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 33 pomiędzy Blackburn a Millwall.

Gole strzelali:

Żółte kartki Blackburn: Jan Paul van Hecke 90'

Żółte kartki Millwall: Jake Cooper 41' Murray Wallace 67' George Saville 73'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Millwall:

Główny arbiter meczu - Dean Whitestone, England. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Blackburn stanie naprzeciw Derby, następne spotkania z drużynami Reading oraz Coventry. Kolejno natomiast Millwall z Huddersfield. Następne mecze zagra z drużynami Stoke City oraz Luton.

W dzisiejszych czasach kibice śledzą interesujące potyczki, które odbywają się w lidze Championship. Interesujące futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy jak Jan Paul van Hecke Jake Cooper nierzadko zapewniły pierwszorzędnym entuzjastom wiele niezapomnianych emocji. Zmagania między zawodnikami z ligi bywają niezwykle zagorzałe, nie często bywa ostatecznie, że spotkania nudzą. Systematycznie obserwujemy niezwykłe sytuacje podbramkowe i asysty, bezwzględne sytuacje na faul, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Championship oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Blackburn i Millwall i ich udział w lidze Championship gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Ewood Park.