Mecz Millwall vs Barnsley, wynik końcowy 4-1

Millwall vs Barnsley, wynik 4-1. Dnia 2022-04-09 14:00 na obiekcie sportowym The Den odbył się znakomity mecz ligi Championship kolejki 41 pomiędzy Millwall a Barnsley.

Pierwsza połowa meczu między Millwall a Barnsley zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 4-1.

 

Gole strzelali: D. McNamara 31' 1-0 D. McNamara 47' 2-0 S. Malone R. Palmer 49' 2-1 O. Burke 58' 3-1 B. Afobe 72' 4-1

Żółte kartki Millwall: Benik Afobe 70'

Żółte kartki Barnsley: Liam Kitching 26'

Czerwone kartki Millwall:

Czerwone kartki Barnsley:

Główny arbiter spotkania to Oliver Langford, England. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu Millwall zmierzy się już z Preston, następne spotkania z drużynami Hull City i Birmingham. Kolejno natomiast Barnsley z Swansea. Następne mecze zagra z drużynami Peterborough i Huddersfield.

Oddani kibice futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą starcia w lidze Championship. Utalentowane futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak Benik Afobe Liam Kitching nieprzerwanie gwarantują wspaniałym entuzjastom futbolu emocje sięgające zenitu. Ustawicznie obserwujemy przepiękne asysty czy bramki, bezwzględne faule dodające niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Zapadające w pamięć potyczki między piłkarzami z ligi okazują się bardzo bezkompromisowe, nie często zdarza się jednoznacznie, że mecze przynudzają. To też warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich orazoglądać mecze futbolowe ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Millwall oraz Barnsley jak ich udział w Championship gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak The Den.