Mecz Millwall kontra Hull City zakończony wynikiem 2-1

Pierwsza połowa spotkania między Millwall a Hull City zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2022-04-18 14:00 na obiekcie sportowym The Den rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 43. Zmierzyły się Millwall oraz Hull City.

Gole strzelali: Scott Malone 51' 1-0 Tom Bradshaw 55' 2-0 Benik Afobe Tom Eaves 87' 2-1

Żółte kartki Millwall: Daniel Ballard 16' Bartosz Białkowski 87'

Żółte kartki Hull City:

Czerwone kartki Millwall:

Czerwone kartki Hull City:

Sędzią głównym tego spotkania był Dean Whitestone, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Millwall zmierzy się już z Birmingham, następne spotkania z drużynami Peterborough oraz Bournemouth. Kolejno natomiast Hull City z Reading. Następne mecze zagra z drużynami Bristol City oraz Nottingham Forest.

Coraz częściej zauważamy, iż mnóstwo kibiców śledzi bardzo fascynujące starcia ligi Championship. Złożone z utalentowanych obrońców/napastników drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Daniel Ballard częstokroć zapewniły wspaniałym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Stale natrafiamy na ostre sytuacje na faul zakończone żółtą kartką, przechodzące do historii gole i asysty dodające smaczku całemu wydarzeniu. Wspaniałe zmagania między drużynami futbolowymi są zagorzałe, nie często bywa ostatecznie, iż są to spotkania nie warte uwagi. Dlatego więc warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz oglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Championship. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Millwall i Hull City w lidze Championship gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak The Den.