Mecz pomiędzy Birmingham oraz Millwall na obiekcie St Andrew's Stadium: wynik końcowy 2-2

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Birmingham a Millwall wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Dnia 2022-04-23 14:00 na obiekcie sportowym St Andrew's Stadium rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 44. Na przeciw siebie stanęły Birmingham oraz Millwall.

Gole strzelali: J. Bacuna 47' 1-0 O. Burke 68' 1-1 D. McNamara L. Taylor 79' 2-1 B. Afobe 90' 2-2

Żółte kartki Birmingham: Marc Roberts 52' Lyle Taylor 54' Ivan Šunjić 86' Juninho Bacuna 90'

Żółte kartki Millwall: George Saville 25' Dan McNamara 72' Jake Cooper 74'

Czerwone kartki Birmingham:

Czerwone kartki Millwall:

Główny sędzia meczu - Leigh Doughty, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Birmingham stawi czoła Cardiff, następne spotkania z drużynami Blackburn oraz Peterborough a Millwall z Bournemouth. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Bardzo często oddani kibice śledzą potyczki, które dotyczą ligi Championship. Utalentowane futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze jak Marc Roberts George Saville niejednokrotnie zagwarantowały własnym wiernym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Systematycznie zdarzają się przepiękne sytuacje podbramkowe i asysty, bezwzględne sytuacje na faul, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Interesujące zmagania pomiędzy graczami są niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa, że są to widowiska statyczne. To też warto oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Birmingham oraz Millwall oraz ich udział w Championship zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, St Andrew's Stadium.