Back to Top

Mecz pomiędzy Leeds kontra Millwall, wynik końcowy 2-0

Mecz Leeds vs Millwall na stadionie Elland Road - wynik 2-0

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Leeds i Millwall w ramach 38. kolejki Championship dostarczył kibicom wiele emocji. Spotkanie, które odbyło się na Elland Road, zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-0. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Leeds 1-0, a ostateczny rezultat ustalił się po bramce strzelonej w drugiej połowie. Kto okazał się lepszy w tym starciu? Sprawdźmy szczegóły.

Millwall kontra Birmingham 1-0

Millwall vs Birmingham, wynik meczu - 1-0

W meczu 37. kolejki Championship, który odbył się 9 marca o godzinie 15:00 na The Den, drużyna Millwall pokonała Birmingham 1-0. Mecz pozostał bezbramkowy do przerwy, a decydujące trafienie padło dopiero w drugiej połowie. Szczegółowe relacje z pojedynku poniżej.

Millwall vs Watford 1-0

Millwall - Watford, wynik spotkania - 1-0

W ostatniej kolejce Championship drużyna Millwall podejmowała u siebie ekipę Watford. Spotkanie rozegrane na stadionie The Den zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 1-0. Jedynego gola zdobyli tuż przed przerwą, utrzymując prowadzenie do końcowego gwizdka sędziego. Mecz miał miejsce dwa dni temu, 2 marca o godzinie 15:00.

Southampton kontra Millwall, wynik 1-2

Spotkanie Southampton vs Millwall, wynik 1-2

W sobotę, 24 lutego 2024 roku o godzinie 15:00 czasu lokalnego, na boisku St. Mary's Stadium, drużyny Southampton i Millwall zmierzyły się w meczu 34. kolejki ligi Championship. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Millwall wynikiem 2-1, a obie bramki dla gości padły jeszcze przed przerwą. Oto krótka relacja z tego emocjonującego starcia.

Millwall kontra Preston, wynik końcowy 1-1

Dnia 2024-01-27 15:00 na obiekcie The Den miał miejsce mecz pomiędzy Millwall i Preston - 1-1

W dniu 27 stycznia 2024 roku, na stadionie The Den, drużyny Millwall i Preston zmierzyły się w kolejnym spotkaniu Championship. Mecz zakończył się remisem 1-1, a bramki padły jeszcze przed przerwą, ustalając wynik na 1-1. Choć emocje na boisku były duże, ostatecznie żadna z drużyn nie zdołała wyprzeć się przeciwnika, dzieląc punkty podczas tej zaciętej potyczki.

Mecz pomiędzy Millwall - Ipswich 0-4

Spotkanie Millwall kontra Ipswich, wynik końcowy 0-4

W meczu 32. kolejki Championship, który odbył się w The Den, drużyna Millwall podejmowała Ipswich. Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem gości, którzy pokonali gospodarzy 4:0. Już w pierwszej połowie Ipswich objęło prowadzenie 3:0, kontrolując wydarzenia na boisku. Mimo starań Millwall, nie udało im się odrobić strat, a mecz zakończył się wyraźnym triumfem Ipswich.

Mecz Millwall vs Preston, wynik końcowy 1-1

Mecz Millwall kontra Preston zakończony wynikiem 1-1 dnia 2024-01-27 15:00

W sobotnie popołudnie na stadionie The Den drużyny Millwall oraz Preston zmierzyły się w ramach 29. kolejki angielskiej Championship. Mecz zakończył się remisem 1-1, a obie bramki padły już w pierwszej połowie. Spotkanie było pełne emocji i walki o każdą piłkę. Oto sprawozdanie z tej zaciętej rywalizacji, która miała miejsce dokładnie 23 dni temu.

Millwall - Ipswich 0-4

Dnia 2024-02-14 20:00 na stadionie The Den miał miejsce mecz pomiędzy Millwall i Ipswich zakończony wynikiem 0-4

W poniedziałkowy wieczór na stadionie The Den drużyna Millwall podejmowała Ipswich w ramach 32. kolejki Championship. Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem gości, którzy wygrali 4-0, już po pierwszej połowie prowadząc 3-0. Mecz odbył się 5 dni temu, 14 lutego o godzinie 20:00.

Mecz Millwall - Sheffield Wednesday wynik meczu 0-2

Spotkanie między Millwall oraz Sheffield Wednesday zakończone wynikiem 0-2 dnia 2024-02-17 15:00

W minioną sobotę, 17 lutego 2024 roku, na stadionie The Den odbył się ekscytujący mecz pomiędzy drużynami Millwall i Sheffield Wednesday w ramach 33. kolejki Championship. Sheffield Wednesday zdominowało spotkanie, zdobywając bramki zarówno przed przerwą, jak i po niej, co pozwoliło im pokonać gospodarzy 2-0. Mecz ten był prawdziwą ucztą dla fanów piłki nożnej, którzy mogli zobaczyć świetne widowisko na murawie.

Coventry vs Millwall wynik spotkania 2-1

Spotkanie Coventry - Millwall zakończone wynikiem 2-1 dnia 2024-02-11 12:00

Wczorajszy mecz pomiędzy Coventry a Millwall dostarczył kibicom sporo emocji i zwrotów akcji. Spotkanie, które odbyło się o godzinie 12:00 w The Coventry Building Society Arena, zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-1. Mimo że na przerwę to ekipa Millwall prowadziła 1-0, to ostatecznie to gracze z Coventry wygrali ten pojedynek, zdobywając cenne trzy punkty w 31. kolejce Championship.

Hull City kontra Millwall 1-0

Mecz Hull City vs Millwall, wynik 1-0

W najnowszym starciu w ramach Championship, drużyna Hull City podejmowała Millwall w The MKM Stadium. Mecz odbył się 5 dni temu, 3 lutego o godzinie 15:00. Po zaciętym starciu, Hull City zdołało pokonać rywali 1-0, utrzymując prowadzenie od pierwszej połowy. To zwycięstwo zapewnia drużynie Hull City cenne punkty w 30. kolejce ligowej rywalizacji.

Millwall vs Preston 1-1

Spotkanie Millwall - Preston, wynik końcowy 1-1

Mecz pomiędzy drużynami Millwall oraz Preston zakończył się remisem 1-1. Obie drużyny zdobyły bramki w pierwszej połowie, co dało wynik 1-1 na przerwę. Spotkanie odbyło się w ramach 29. kolejki ligi Championship na stadionie The Den.