Millwall - Watford, wynik spotkania - 1-0

W ostatniej kolejce Championship drużyna Millwall podejmowała u siebie ekipę Watford. Spotkanie rozegrane na stadionie The Den zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 1-0. Jedynego gola zdobyli tuż przed przerwą, utrzymując prowadzenie do końcowego gwizdka sędziego. Mecz miał miejsce dwa dni temu, 2 marca o godzinie 15:00.

Szalony mecz na The Den: Millwall pokonuje Watford 1-0!

Dziś, na stadionie The Den, odbyło się starcie pomiędzy drużynami Millwall i Watford w ramach 35. kolejki Championship. Atmosfera na trybunach była niesamowita, a kibice dopingowali swoje zespoły od pierwszego gwizdka sędziego.

Sędzia główny Gavin Ward poprowadził mecz z pełnym zaangażowaniem, pilnując fair play na boisku. Drużyna gospodarzy, Millwall, szybko objęła prowadzenie po trafieniu Ziana Flemminga w 3. minucie spotkania, po asyście nieznanego zawodnika.

W pierwszej połowie nie padły już żadne bramki, ale emocji nie brakowało. Obie drużyny starały się grać ofensywnie, co skutkowało kilkoma groźnymi sytuacjami podbramkowymi.

W drugiej połowie tempo gry nieco opadło, ale nie zabrakło kontrowersji. Danny McNamara z Millwall został ukarany żółtą kartką w 45. minucie, natomiast Edo Kayembe z Watford już w pierwszej minucie dostał podobną karę.

W dalszej części meczu żółte kartki otrzymali także Ryan Leonard z Millwalla w 75. minucie oraz Zian Flemming, strzelec bramki, w ostatnich chwilach spotkania - 90. minucie.

Mimo starań obu drużyn, wynik nie uległ zmianie, a ostatecznie to Millwall wygrało 1-0 z Watford. Emocje sięgały zenitu, a kibice na trybunach oszaleli ze szczęścia po ostatnim gwizdku sędziego.

Następne mecze dla Millwall to starcia z Blackburn, Birmingham i Leeds, natomiast Watford zmierzy się z drużynami Swansea, Coventry i Birmingham. Kibice obu zespołów nie mogą się doczekać kolejnych emocjonujących spotkań w Championship!