Spotkanie Millwall kontra QPR zakończone wynikiem 2-0 dnia 2023-12-26 13:00 na stadionie The Den

W dniu 26 grudnia 2023 roku na boisku The Den odbył się emocjonujący mecz piłkarski pomiędzy drużynami Millwall i QPR w ramach 24. kolejki ligi Championship. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Millwall z wynikiem 2-0, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 na korzyść gospodarzy.

Raport z Meczu: Millwall vs QPR

W tegorocznym starciu pomiędzy drużynami Millwall i QPR na stadionie The Den, kibice mieli okazję zobaczyć zacięte starcie. Mecz odbył się w ramach 24. kolejki Championship, a wynik końcowy to 2-0 na korzyść gospodarzy.

Od samego początku emocje sięgały zenitu, a kibice gorąco dopingowali swoje ulubione zespoły. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom gry, nie szczędząc sił na boisku.

Po pierwszej połowie wynik oscylował na korzyść gospodarzy, którzy potrafili wykorzystać swoje okazje. T. Bradshaw wpisał się na listę strzelców w 45. minucie, otwierając wynik na 1-0 po asyście G. Saville'a.

Druga połowa to ciąg dalszy intensywnych zmagań na boisku. Mimo starań gości, to drużyna Millwall potwierdziła swoją przewagę. M. Wallace ustalił wynik meczu na 2-0 w ostatnich minutach pojedynku, wywołując euforię wśród kibiców gospodarzy.

Spotkanie nie obyło się bez kontrowersji. Sędzia Thomas Bramall musiał ukarać kilku zawodników żółtymi kartkami, aż trzy piłkarzy gospodarzy oraz trzech gości otrzymało upomnienie. Czerwone kartki nie zostały przyznane.

Zwycięstwo gospodarzy pozwoliło im umocnić swoją pozycję w lidze, a kibice mogą już niecierpliwie oczekiwać kolejnych emocjonujących meczów swojej drużyny.

Następne spotkania dla drużyny Millwall to mecze z Leicester, Middlesbrough oraz ponownie z QPR. Z kolei QPR zmierzy się z zespołami Bournemouth, Watford oraz ponownie z Millwall.