QPR - Millwall, wynik spotkania: 2-0

Dziś rozegrano mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami QPR i Millwall. Spotkanie odbyło się na stadionie MATRADE Loftus Road w ramach 28. kolejki Championship. Ostatecznie, QPR zwyciężyło wynikiem 2-0, zdobywając bramkę już w pierwszej połowie.

Sprawozdanie z meczu

W sobotę na stadionie MATRADE Loftus Road odbyło się starcie pomiędzy drużyną QPR a ekipą Millwall. Atmosfera na trybunach była gorąca, a kibice obu drużyn stworzyli niesamowite wsparcie dla swoich ulubieńców.

Pierwsza połowa meczu była zacięta, obie drużyny starały się przejąć inicjatywę, ale to gospodarze jako pierwsi pokonali bramkarza rywali. W 27. minucie I. Chair wpisał się na listę strzelców po asyście C. Willocka, dając prowadzenie swojej drużynie.

Druga połowa to dalsza walka obu drużyn o kontrolę nad boiskiem. Millwall starało się odrobić straty, ale QPR utrzymywało się na prowadzeniu. W 85. minucie to gospodarze znów cieszyli się z bramki, tym razem strzałem S. Armstronga, który ustalił wynik meczu na 2-0.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. Billy Mitchell z drużyny gości zobaczył żółtą kartkę w 32. minucie, a Zian Flemming dołączył do niego w 85. minucie. Na boisku nie padły czerwone kartki, co świadczy o zaciętej ale fair rywalizacji.

QPR zapowiada się na ciekawe starcie w kolejnych meczach, gdzie zmierzy się kolejno z Huddersfield, Blackburn i Norwich. Natomiast Millwall będzie mierzyło się z Preston, Hull City oraz Coventry.

Po emocjonującym spotkaniu piłkarskim, kibice opuszczali stadion z uśmiechem na twarzy, a zwycięska drużyna cieszyła się z kolejnych trzech punktów zdobytych na drodze do ligowego sukcesu.