Leicester - Millwall, wynik spotkania 3-2

Wczorajszy wieczór na King Power Stadium był pełen emocji, gdyż drużyna Leicester zmierzyła się z drużyną Millwall w ramach 21. kolejki Championship. Mecz zakończył się wynikiem 3-2 na korzyść gospodarzy, po widowiskowej drugiej połowie.

Relacja z meczu Leicester - Millwall

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Leicester i Millwall był prawdziwą ucztą dla fanów piłki nożnej. Spotkanie odbyło się na stadionie King Power Stadium o godzinie 19:45. Sędzią głównym był Keith Stroud. Mecz należał do rozgrywek Championship, a był to mecz kolejki 21.

Początek meczu należał do drużyny gości, którzy już w 10. minucie objęli prowadzenie za sprawą T. Bradshawa, który wykorzystał asystę M. Wallace'a. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-1 dla Millwall.

W drugiej połowie Leicester ruszyło do ataku i szybko doprowadziło do wyrównania za sprawą J. Vestergaarda, który skierował piłkę do bramki w 48. minucie. Kolejne minuty przyniosły kolejne emocje - P. Daka strzelił bramkę dając prowadzenie swojej drużynie, a asystę zanotował W. Ndidi. W 78. minucie to Ricardo Pereira wpisał się na listę strzelców, powiększając przewagę Leicester. Chociaż w ostatnich chwilach meczu K. Nisbet zdobył bramkę dla Millwall, to nie udało im się odrobić strat i mecz zakończył się wynikiem 3-2 na korzyść gospodarzy.

Emocje na boisku przełożyły się również na kartki, które były rozdawane przez sędziego. Żółte kartki zostały pokazane zawodnikom obu drużyn, a dwie z nich trafiły do gospodarzy - Conora Coady'ego i Wouta Faesa. Natomiast zawodnicy gości otrzymali 4 żółte kartki - Wes Harding, Jake Cooper, Murray Wallace i George Saville.

Niezwykłe było to, że żadna z drużyn nie otrzymała czerwonej kartki, mimo że emocje sięgały zenitu podczas tego spotkania.

Następne mecze dla Leicester to Birmingham, Rotherham i Ipswich, natomiast dla Millwall kolejno Stoke City, QPR i Amorebieta.