Na stadionie The Hawthorns dnia 2021-09-11 14:00 miało miejsce spotkanie West Brom vs Millwall - 1-1

W dniu 2021-09-11 14:00 na stadionie The Hawthorns odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki 6 pomiędzy West Brom a Millwall.

Po pierwszej połowie spotkania między West Brom a Millwall wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: K. Bartley 49' 1-0 C. Townsend D. Ballard 55' 1-1 J. Wallace

Żółte kartki West Brom: Cédric Kipré 20'

Żółte kartki Millwall: Billy Mitchell 43' Murray Wallace 60' Matt Smith 90'

Czerwone kartki West Brom:

Czerwone kartki Millwall:

Główny arbiter spotkania - Andy Woolmer, England. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu West Brom stanie naprzeciw Derby, następne spotkania z drużynami Preston i QPR. Kolejno natomiast Millwall zmierzy się z Swansea. Następne mecze zagra z drużynami Coventry i Leicester.

Liczna grupa fanów futbolu śledzi pasjonujące starcia, które tyczą się ligi Championship. Ciekawe futbolowe drużyny i piłkarze jak Cédric Kipré Billy Mitchell nieprzerwanie gwarantują swoim wiernym entuzjastom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Obserwujemy bezwzględne faule, książkowe asysty i sytuacje podbramkowe, które zapewniają wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Walki między graczami z ligi są zajadłe, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, że są to widowiska nudne. Z tego powodu warto oglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. West Brom oraz Millwall oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, The Hawthorns.