Millwall - Luton, wynik meczu: 0-2

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Millwall a Luton zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2021-10-16 14:00 na obiekcie sportowym The Den rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Millwall i Luton.

Gole strzelali: H. Cornick 11' 0-1 J. Clark H. Cornick 53' 0-2 J. Clark

Żółte kartki Millwall: Jake Cooper 69'

Żółte kartki Luton: Jordan Clark 72' Kal Naismith 83' James Bree 84'

Czerwone kartki Millwall:

Czerwone kartki Luton:

Główny sędzia meczu to Chris Kavanagh, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Millwall stanie naprzeciw Sheffield Utd, następne spotkania z drużynami Stoke City i Huddersfield. Kolejno natomiast Luton podejmie Derby. Następne mecze zagra z drużynami Hull City i Preston.

W dzisiejszych czasach liczni fani futbolu śledzą starcia, które dotyczą ligi Championship. Uzdolnione drużyny futbolowe z ligi i piłkarze jak Jake Cooper Jordan Clark systematycznie gwarantują fantastycznym fanom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Obserwujemy bezlitosne faule kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, wyjątkowe asysty i sytuacje podbramkowe, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają zażarte, nie często okazuje się, że mecze przynudzają. To też warto śledzić widowiska sportowe pasjonującej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Millwall oraz Luton z ligi Championship gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak The Den.