Mecz Millwall - Preston zakończony wynikiem 0-0 na obiekcie The Den

Millwall - Preston, wynik 0-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Millwall i Preston zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2022-02-01 19:45 na stadionie The Den odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Championship kolejki 23. Zmierzyły się Millwall i Preston.

Gole strzelali:

Żółte kartki Millwall: Mason Bennett 60' Shaun Hutchinson 63' Tyler Burey 83'

Żółte kartki Preston: Sepp van den Berg 17'

Czerwone kartki Millwall:

Czerwone kartki Preston:

Sędzią głównym tego spotkania był Kevin Friend, England. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Millwall stawi czoła Fulham, następne spotkania z drużynami Cardiff i QPR a Preston zmierzy się z Huddersfield. Następne mecze zagra z drużynami Peterborough i Reading.

Oddani kibice z dużym entuzjazmem śledzą interesujące potyczki, które tyczą się ligi Championship. Mocne drużyny futbolowe i piłkarze jak Mason Bennett Sepp van den Berg niejednokrotnie zapewniły kapitalnym sympatykom wiele wrażeń. Potyczki pomiędzy piłkarzami są bardzo nieustępliwe, nie często bywa, iż są to potyczki nużące. Trafiamy na książkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieczyste sytuacje z faulem zakończone czerwoną kartką, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zachęcamy każdego fana, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, przeglądać spotkania sportowe znakomitej ligi Championship i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Millwall i Preston z ligi Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, The Den.