Mecz pomiędzy Millwall i Sheffield Utd na stadionie The Den dnia 2022-02-26 15:00 - 1-0

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Millwall a Sheffield Utd zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-02-26 15:00 na stadionie The Den odbył się znakomity mecz ligi Championship kolejki 35 pomiędzy Millwall a Sheffield Utd.

Gole strzelali: J. Cooper 61' 1-0 J. Wallace

Żółte kartki Millwall:

Żółte kartki Sheffield Utd: Iliman Ndiaye 43' George Baldock 51' Rhys Norrington-Davies 70' Oliver Norwood 90'

Czerwone kartki Millwall:

Czerwone kartki Sheffield Utd:

Główny arbiter spotkania - Salisbury Michael, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Millwall zmierzy się już z Reading, następne spotkania z drużynami Blackburn i Middlesbrough. Kolejno natomiast Sheffield Utd z Nottingham Forest. Następne mecze zagra z drużynami Middlesbrough i Coventry.

Bardzo często wielu fanów z entuzjazmem śledzi starcia, które dotyczą ligi Championship. Utalentowane futbolowe drużyny z tej ligi i piłkarze jak Iliman Ndiaye nieraz zapewniły wyśmienitym kibicom mnóstwo przeżyć. Obserwujemy bezwzględne sytuacje z faulem, efektowne asysty oraz gole dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Zapadające w pamięć walki pomiędzy piłkarzami okazują się niezwykle zażarte, niezwykle rzadko bywa koniec końców, że są to zmagania nudne. Zachęcamy, aby przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Championship. Udział takich drużyn jak Millwall i Sheffield Utd w lidze Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, The Den.