Luton - Millwall, wynik meczu 2-2

Luton - Millwall 2-2. W dniu 2022-04-02 14:00 na obiekcie sportowym Kenilworth Road rozegrał się interesujący mecz ligi Championship kolejki 40. Zmierzyły się ze sobą Luton oraz Millwall.

Pierwsza połowa meczu między Luton a Millwall zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

 

Gole strzelali: T. Bradshaw 25' 0-1 J. Wallace E. Adebayo 33' 1-1 A. Bell B. Afobe 81' 1-2 O. Burke J. Cooper 87' 2-2

Żółte kartki Luton:

Żółte kartki Millwall:

Czerwone kartki Luton:

Czerwone kartki Millwall:

Główny sędzia spotkania to Graham Scott, England. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Luton stanie naprzeciw Peterborough, następne spotkania z drużynami Huddersfield oraz Nottingham Forest. Kolejno natomiast Millwall z Swansea. Następne mecze zagra z drużynami Barnsley oraz Preston.

Liczna grupa fanów śledzi interesujące poczynania w lidze Championship. Ciekawe futbolowe zespoły z tej ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi nieustannie serwują wspaniałym sympatykom wiele emocji. Zdarzają się zapadające w pamięć asysty czy bramki, nieczyste sytuacje na faul, które dodają wspaniałe wrażenia z meczu. Potyczki między zawodnikami z ligi zdarzają się bezkompromisowe, rzadko bywa koniec końców, że spotkania przynudzają. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, żeby śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać spotkania sportowe lubianej ligi Championship. Udział takich zespołów jak Luton i Millwall z ligi Championship gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Kenilworth Road.