Millwall vs Swansea, wynik spotkania - 0-1

Millwall vs Swansea 0-1.

Po pierwszej połowie meczu między Millwall i Swansea wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Dnia 2022-04-05 18:45 na obiekcie sportowym The Den odbył się mecz ligi Championship kolejki 24. Zmierzyły się Millwall oraz Swansea.

Gole strzelali: J. Piroe 46' 0-1

Żółte kartki Millwall: Daniel Ballard 82'

Żółte kartki Swansea: Matt Grimes 22' Joel Latibeaudiere 49'

Czerwone kartki Millwall:

Czerwone kartki Swansea:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Davies, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Millwall stanie naprzeciw Preston, następne spotkania z drużynami Hull City oraz Birmingham. Kolejno natomiast Swansea podejmie Barnsley. Następne mecze zagra z drużynami Reading oraz Middlesbrough.

W dzisiejszych czasach liczna grupa fanów futbolu śledzi bardzo ciekawe potyczki w lidze Championship. Fascynujące zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak Daniel Ballard Matt Grimes wielokrotnie zagwarantowały kapitalnym entuzjastom wiele emocji. Często obserwujemy przepiękne gole i asysty, ostre sytuacje na faul, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zmagania między zawodnikami z ligi bywają nieustępliwe, bardzo rzadko zdarza się, że zmagania nudzą kibica. Dlatego też warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich,przeglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich popularnych zespołów jak Millwall i Swansea w lidze Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, The Den.