Spotkanie między Millwall oraz Bournemouth zakończone wynikiem 1-1 dnia 2021-11-24 19:45

 

Po pierwszej połowie meczu między Millwall i Bournemouth wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

W dniu 2021-11-24 19:45 na obiekcie sportowym The Den odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 19 pomiędzy Millwall a Bournemouth.

Gole strzelali: D. Solanke 44' 0-1 B. Afobe 67' 1-1 T. Bradshaw

Żółte kartki Millwall: Billy Mitchell 83'

Żółte kartki Bournemouth: Gavin Kilkenny 24' Lewis Cook 80'

Czerwone kartki Millwall:

Czerwone kartki Bournemouth:

Główny sędzia meczu to Dean Whitestone, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Millwall stawi czoła Birmingham, następne spotkania z drużynami Peterborough oraz Preston natomiast Bournemouth zmierzy się z Fulham. Następne mecze zagra z drużynami Blackburn oraz Middlesbrough.

Fani śledzą potyczki w lidze Championship. Ciekawe futbolowe drużyny oraz piłkarze jak Billy Mitchell Gavin Kilkenny nader często zagwarantowały fantastycznym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Walki między zawodnikami ligowymi są nader zaciekłe, nie często bywa, iż mecze przynudzają. Obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul, niezwykłe asysty i bramki zapewniające dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Z tego powodu warto śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić mecze futbolowe ligi Championship. Uczestnictwo takich drużyn jak Millwall i Bournemouth w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, The Den.