Spotkanie Blackpool vs Millwall zakończone wynikiem 1-0

Blackpool vs Millwall, wynik 1-0.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Blackpool a Millwall zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2022-01-22 15:00 na obiekcie sportowym Bloomfield Road odbył się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 28 pomiędzy Blackpool a Millwall.

Gole strzelali: S. Lavery 55' 1-0 C. Hamilton

Żółte kartki Blackpool: Luke Garbutt 40'

Żółte kartki Millwall:

Czerwone kartki Blackpool:

Czerwone kartki Millwall:

Główny sędzia meczu to David Webb, England. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Blackpool stanie naprzeciw Fulham, następne spotkania z drużynami Bristol City i Coventry natomiast Millwall z West Brom. Następne mecze zagra z drużynami Preston i Fulham.

Liczna grupa kibiców śledzi fascynujące poczynania w lidze Championship. Złożone z utalentowanych napastników/obrońców zespoły futbolowe z tejże ligi i piłkarze jak Luke Garbutt nierzadko zapewniły wyśmienitym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Przyciągające uwagę walki pomiędzy graczami są zajadłe, rzadko okazuje się ostatecznie, że widowiska nas nudzą. Ustawicznie natrafiamy na spektakularne sytuacje podbramkowe czy asysty, ostre sytuacje z faulem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi Championship i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Blackpool oraz Millwall jak ich udział w lidze Championship zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Bloomfield Road.