Millwall kontra Peterborough, wynik meczu - 3-0

Millwall kontra Peterborough, wynik 3-0. Dnia 2022-04-30 14:00 na obiekcie sportowym The Den rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 45 pomiędzy Millwall a Peterborough.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Millwall i Peterborough zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Gole strzelali: B. Afobe 53' 1-0 G. Saville J. Knight 73' 2-0 G. Saville 76' 3-0 J. Wallace

Żółte kartki Millwall:

Żółte kartki Peterborough:

Czerwone kartki Millwall:

Czerwone kartki Peterborough:

Sędzią głównym tego spotkania był Geoff Eltringham, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Millwall zmierzy się już z Bournemouth, następne spotkania z drużynami Blackpool oraz natomiast Peterborough z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczni kibice z entuzjazmem śledzą starcia w lidze Championship. Liczące się futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy jak raz za razem zaserwowały wspaniałym sympatykom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Cieszące oko potyczki pomiędzy drużynami ligowymi bywają niezwykle zaciekłe, rzadko bywa, iż są to zmagania nie warte uwagi. Trafiamy na ostre faule zakończone czerwonym kartonikiem, przechodzące do historii asysty czy bramki gwarantujące wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać mecze futbolowe znanej ligi Championship oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Millwall i Peterborough jak ich udział w Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, The Den.